Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
facebook
instagram
gplus
blog

DRESS CODE DO BIURA

Jak odpowiednio dobrać żakiet do figury?

Jak odpowiednio dobrać żakiet do figury?

Żakiet to element odzieży damskiej, którego nie może zabraknąć w szafie eleganckiej kobiety. Stosowany jest nie tylko w stylizacjach biznesowych czy oficjalnych. Klasyczny żakiet może być zestawiony z jeansami, tuniką, a nawet stylową sukienką. 
Czytaj dalej
Różne branże, różny kod ubioru

Różne branże, różny kod ubioru

W biznesie liczą się przede wszystkim kompetencje, które zdobyliśmy przez lata doświadczeń w danej branży. Badania pokazują jednak, że w dużej mierze o sukcesie (lub biznesowej porażce) decyduje pierwsze wrażenie, jakie zrobimy na naszych biznesowych rozmówcach. Bardzo duże znaczenie ma nie tylko pewność siebie i miły uśmiech, ale również odpowiednio dobrany strój, który świadczy o naszej kulturze osobistej oraz szacunku do innych.
Czytaj dalej
Dress code do biura

Dress code do biura

Dress code to zbiór zasad ubierania się, które obowiązują nas w danych sytuacjach. Co powinno się nosić w biurze, a z czego ewidentnie należy zrezygnować, aby nie popełnić faux pas? O tym przeczytasz poniżej.
Czytaj dalej

Newsletter