Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
o_nas.jpg

Polski producent odzieży damskiej – M-Line Collection - właściciel marki Metafora, proponuje modną odzież damską w zupełnie nowym wydaniu.

Nasza firma działa na rynku mody już od 1992 roku.

W naszych kolekcjach damskich staramy się łączyć uniwersalną elegancję z niewymuszonym, oryginalnym szlifem, który podkreśla naturalne piękno kobiet i ich wewnętrzną siłę. Stawiamy na to, co ponadczasowe, niezależnie od modowych trendów. Od 2008 roku jesteśmy obecni w polskich i zagranicznych butikach pod marką Metafora.

Kolekcje dla nowoczesnych Pań

Nasze stroje przeznaczone są dla Pań, które na co dzień starają się łączyć wiele ról. Chcą one czuć się pewnie i komfortowo zarówno w pracy, jak i w domu, na kameralnych spotkaniach z przyjaciółmi czy na urlopie. W odpowiedzi na wyzwania dzisiejszych czasów starają się świadomie kształtować swój wizerunek. Dlatego wybierają stroje wyróżniające się doskonałym krojem i ciekawym fasonem – modne sukienki, eleganckie spodnie i spódnice ołówkowe, stylowe żakiety do pracy. Naszym Klientkom szczególnie zależy na elastycznym komponowaniu swojego stroju, zwracają również uwagę na perfekcyjne wykończenie i wysokiej jakości tkaniny. Swój styl odnajdują w liniach marki Metafora.