Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Odzież damska wełniana marki Metafora

Największym plusem odzieży damskiej wykonanej z wełny są oczywiście jej właściwości termiczne – miękko otula ciało i izoluje od mrozu oraz silnych wiatrów, zapewniając komfort nawet w trakcie surowych zim. Wełna ceniona jest także za to, że jest tkaniną sprężystą, a co za tym idzie odporną na gniecenie. Dzię...

Odzież damska wełniana marki Metafora

Największym plusem odzieży damskiej wykonanej z wełny są oczywiście jej właściwości termiczne – miękko otula ciało i izoluje od mrozu oraz silnych wiatrów, zapewniając komfort nawet w trakcie surowych zim. Wełna ceniona jest także za to, że jest tkaniną sprężystą, a co za tym idzie odporną na gniecenie. Dzięki temu można wyglądać schludnie i elegancko przez cały, nawet bardzo aktywny dzień. Ewentualne prasowanie odzieży damskiej czy męskiej wykonanej z wełny jest znacznie szybsze i wymaga mniej precyzji. Wełna także rzadko się brudzi i jest bardzo odporna na wilgoć.

W kolekcji wełnianej odzieży damskiej znaleźć można kroje nowoczesnych sukienek, ciepłe i eleganckie płaszcze damskie, a nawet spódnice. Zapraszamy do poznania pełnej oferty.

Więcej